Київ і Львів лідирують за результатами ЗНО

Випускники міських загальноосвітніх навчальних закладів з усіхнавчальних предметів, обраних для складання ДПА у формі зовнішньогонезалежного оцінювання, здебільшого демонструють достатній тависокий рівні навчальних досягнень. Про це під часпрес-конференції, присвяченій підсумкам цьогорічного проведеннятестування випусків шкіл, сказав директор УЦОЯО Вадим Карандій.

За його словами, кращі результати зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів демонструють випускники шкіл 2017 року, трохи нижчі – випускники минулих років, а найнижчі результати ЗНО мають випускники професійно-технічних навчальних закладів, спеціальних шкіл, коледжів, вечірніх шкіл тощо.

Також, за його інформацією, найбільше учасників, які з української мови за результатами ДПА мають достатній і високий рівні навчальних досягнень, зафіксовано в Києві та Львівській області. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів столиці та Львівської області також лідирують за результатами ДПА з історії України і математики.

«У регіональному розрізі результати зовнішнього незалежного оцінювання корелюють з результатами ДПА. Частка учасників, які отримали результати зовнішнього незалежного оцінювання від 160 до 200 балів з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови і біології також є найбільшою в м. Києві та Львівській області», – повідомив Вадим Карандій.

Більше про підсумки ЗНО

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!