Українські ВНЗ сьогодні завершують зарахування абітурієнтів на бюджет

Українські ВНЗ сьогодні завершують зарахування абітурієнтів на бюджет

В Україні у понеділок, 7 серпня, вищі навчальні заклади повиннізавершити зарахування абітурієнтів, рекомендованих до зарахуванняна бюджетну форму навчання. Про це повідомляє прес-службаМіністерства освіти і науки України.

  • Твіт

Зарахування на бюджет має відбутися до 12:00 понеділка, 7 серпня, при цьому перевод на вільні місця держзамовлення відбувається до 18 серпня.

Міносвіти рекомендує створити для кожної конкурсної пропозиції реєстри осіб, які можуть претендувати на переведення на бюджетні місця, та оприлюднити їх на сайтах ВНЗ та стендах приймальних комісій.

"Міносвіти звертає увагу, що претендувати на вакантні місця держзамовлення можуть тільки ті, хто зарахований на навчання на відповідну конкурсну пропозицію на контрактній основі. Крім того, вони не повинні були отримувати рекомендації до зарахування на місця держзамовлення", - йдеться в повідомленні.

Зарахування на контрактну форму навчання триватиме до 30 вересня.

Вступна кампанія в Україні в цьому році розпочалася 29 червня. Заяви подавали в електронному кабінеті з 12 до 26 липня. Загалом заяви на вступ до вищих навчальних закладів подали понад 500 тис. абітурієнтів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!