Коледжі допустять вступників до іспитів без даних ЄДЕБО

Міністерство освіти дозволило допуск навчальними закладамивступників, які подали заяви для здобуття освітньо-кваліфікаційногорівня молодшого спеціаліста на основі базової загальної середньоїосвіти, до складання вступних іспитів з подальшим внесеннямінформації стосовно них до ЄДЕБО. Відповідний лист підписанийзаступником міністра Юрієм Рашкевичем.

У Міністерстві освіти повідомляють, що відповідне рішення ухвалено у зв’язку з виникненням технічних помилок під час реєстрації заяв вступників в Єдиній державній електронній базі з питань освіти та враховуючи закінчення терміну прийому документів даної категорії вступників за денною формою навчання 14 липня о 18.00.

У відомстві додають, що можливість внесення до Єдиної електронної бази з питань освіти даних заяв вказаної категорії вступників буде відкрита до 22 липня 2017 року.

Як відомо, система електронного подання документів до вищих навчальних закладів функціонує із значними технічними проблемами. Офіційних роз'яснень щодо роботи системи Міністерство освіти і науки не надає.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!