Вища освіта без ЗНО: як це діє на практиці

Для багатьох абітурієнтів, які взагалі не складали ЗНО або жотримали занизький прохідний бал, остання можливість отримати вищуосвіту — це обрати ВНЗ, де існує можливість вступу без сертифікатунезалежного оцінювання. Та через низьку поінформованість,абітурієнти навіть не підшуковують такі виші, вважаючи, що вступитибез ЗНО і отримати диплом державного зразка просто неможливо. Ідарма! Одним із таких українських навчальних закладів, що надаєабітурієнтам можливість поступити на омріяну спеціальність без ЗНО,є Міжрегіональна Академія управління персоналом.

МАУП першою в Україні розробила спеціальні освітні програми зі співпраці з закордонними вищими навчальними закладами, щоб кожна українська дитина могла отримати бажану освіту, не зважаючи на результати оцінювання.

Як це діє на практиці, запитаєте ви? Абсолютно легально! Для здобуття вищої освіти майбутній студент вступає в Польсько-український культурно-освітній центр Університету менеджменту в Легниці при МАУП. Навчання в культурно-освітньому Центрі ведеться за інтегрованим навчальним планом МАУП та Університету менеджменту в місті Легніца, що передбачає лекції та семінари від кандидатів та докторів наук України й Польщі.

Сертифікат ЗНО для вступу до цього міжнародного освітнього Центру не потрібен! Зарахування відбувається на основі атестату про повну середню освіту та за результатами співбесіди. До того ж, закінчивши перший курс в освітньому Центрі при МАУП, кожен студент може або обрати навчання на другому курсі в Академії, або продовжити навчання до ступеня бакалавра в Польщі.

Навчальний процес у культурно-освітньому Центрі ведеться за такими спеціальностями:

  • Політологія;
  • Філологія;
  • Правознавство;
  • Управління персоналом;
  • Облік і аудит;
  • Країнознавство;
  • Право (магістратура).

Навчання в Польсько-українському культурно-освітньому центрі Університету менеджменту в Легниці при МАУП дає абітурієнтові вагомі переваги: можливість отримати два дипломи про вищу освіту — український і польський, а також поєднувати процес здобуття вищої освіти з роботою, обравши заочну форму навчання.

Більше про освітню програму http://bezzno.maup.com.ua/.

Якщо ж ви хочете особисто переконатися в тому, наскільки легко вступити до омріяного вишу без ЗНО, приходьте 15 липня на День відкритих дверей у МАУП, дізнайтесь про всі подробиці в приймальній комісії, та ще й отримайте знижку 20% на навчання!

Ми допоможемо вам втілити мрію про вищу освіту в реальність!

Київ, вул. Фрометівська, 2

Приймальна комісія: (044) 490-95-05, (044) 494-47-47.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!