Поріг тесту ЗНО з російської мови склав 26 балів

16 червня експертна комісія Українського центру оцінюванняякості освіти встановила поріг «склав/не склав» для зовнішньогонезалежного оцінювання з російської мови, який у 2017 роцідорівнюватиме 26 тестовим балам. Відповідне рішення комісії булоприйняте під час засідання, що відбулося у Міністерстві освіти інауки.

Усі учасники тестування, результат яких дорівнює або є вищим завизначений поріг, матимуть можливість використати отриманірезультати під час участі у цьогорічній вступній кампанії до вищихнавчальних закладів. Кількість учасників ЗНО, які несклали тест з російської мови складає 281 особа, що дорівнює10,59% від загальної кількості учасників тестування.

У понеділок мають бути оголошені результати отримані учасникамизовнішнього незалежного оцінювання з російської мови та ухваленітаблиці відповідності тестових балів рейтинговій оцінці за шкалою100-200 балів за виконання тесту.

Як відомо, результати ЗНО з російської мови також можуть бутивраховані, як державна підсумкова атестація за шкільний курс зпредмета. Експертна комісія також затвердить таблицю відповідностітестових балів оцінкам за шкалою 1-12 балів.

Максимальна кількість балів, яку мав можливість набрати учасникЗНО, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи зросійської мови, дорівнювала 88 тестовим балам.

Для отримання оперативної інформації про оголошеннярезультатів ЗНО та початок вступної кампанії приєднуйтесь досторінок Абітурієнт та Освіта.uaу Facebook.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!