Як здобути освіту в Литві на бюджеті без ЗНО

Опинившись перед вибором, куди піти навчатися для здобуттяякісної вищої освіти, іноді досить зробити неправильні висновки абосказати «на жаль, ми не можемо собі цього дозволити», щоброзпрощатися зі своєю мрією.

Чи варто це робити, коли мова йде про фундамент майбутнього,який потрібно закласти прямо зараз? Звичайно, ні!

Потрібно просто розібратися і обрати програму, яка підходитьсаме вам!

Питання «куди піти вчитися далі?» є одним з найактуальнішихпитань для українських випускників і їх батьків. При цьому, проосвіту в Європі мріють багато, але далеко не всі вважають цеприйнятним для себе і своєї сім'ї.

Переваги навчання за кордоном очевидні: міжнародний диплом,прекрасні умови для проживання, творча атмосфера, у майбутньомувисокооплачувана робота, громадянство однієї з країн ЄС, щасливезабезпечене життя.

Разом з тим, вступ і навчання в зарубіжних університетах частопов'язані у свідомості українців з «непідйомною» вартістю навчання,високими витратами на проживання та харчування, вимогами ВНЗ доуспішності абітурієнта, мовою країни, де доведеться навчатися,складними вступними іспитами і труднощами адаптації в чужійкраїні.

Дійсно, всі ці питання не взяті «зі стелі». У морі інформаціїпро освіту за кордоном дуже легко заплутатися, пропустити якісьнюанси.

Зовсім недавно стартувала спільна програма УніверситетуВітаутаса Великого (Литва) і компанії 2EU.education.

В рамках цієї програми українські випускники шкіл, коледжів, атакож студенти і молоді люди, які бажають отримати другу вищуосвіту, можуть отримати місце на бюджеті в одному з кращихуніверситетів Європи і вчитися за обраною спеціальністю англійськоюмовою.

Тільки для українських абітурієнтів стипендія університетуВітаутаса Великого покриває вартість всього курсу навчання в рамках11 програм бакалаврату і 20 магістерських програм.

Для того щоб стати студентом і вчитися на бюджеті в університетіВітаутаса Великого, необхідно відповідати наступним вимогам:

 • вік - від 18 до 30 років;
 • знання англійської мови;
 • середній бал атестата не нижче 8 балів.

Як бачите, вимоги зовсім не «захмарні». Не потрібно матибатьків-олігархів або демонструвати якісь особливі видатні успіхи внавчанні. Не потрібно надавати результати ЗНО або здавати складнііспити.

Окрім цього, якщо випускник вже вибрав ВНЗ в Україні і подавдокументи в інший університет, ніщо не заважає йому одночасноспробувати вступити в УВВ і потім робити остаточний вибір.

Процедура зарахування в університет дуже проста і повністюавтоматизована.

Для того щоб отримати бюджетне місце в УВВ, потрібно:

 • зареєструватися на сайті;
 • отримати доступ до особистого кабінету;
 • обрати факультет, на який ви збираєтеся вступати (плюс дварезервних);
 • завантажити необхідні документи;
 • написати яскраве цікавий мотиваційний лист;
 • сплатити реєстраційний збір компанії Education і сервісний збіруніверситету;
 • пройти співбесіду онлайн з представником університету;
 • оплатити участь в програмі;
 • укласти договір з університетом і ... їхати вчитися доЄвропи!

Фахівці компанії 2EU.education супроводжують абітурієнта накожному етапі вступу і зарахування в університет: допомагаютьзібрати необхідний пакет документів, зареєструватись і завантажитинеобхідні документи; перевіряють і коригують (при необхідності)документи та мотиваційний лист, дають рекомендації, як зробити йогобільш яскравим і привабливим для приймальної комісії університету;передають пакет документів до університету, ведуть переговори зуніверситетом, організовують онлайн-співбесіду; готують майбутньогостудента до співбесіди; підказують найоптимальніші рішення всіхпитань, пов'язаних зі вступом, економлячи час абітурієнта; надаютьнайактуальнішу інформацію з усіх питань вступу і зарахування;знижують ризики відмови через формальні неточності; допомагають зпереїздом до Литви.

Університет Вітаутаса Великого славиться своїми ліберальнимипоглядами, називаючи себе «університетом вільних мистецтв».

В університеті використовується Гарвардська модель навчання:студенти самі вибирають курси і програми.

Відгуки студентів свідчать про те, що студентське життяуніверситету - яскраве і насичене, в гуртожитках університетупрекрасні умови для проживання, у студентів є можливістьпідробляти, починаючи вже з 1-2 курсів навчання.

Крім цього, Литва, будучи членом ЄС, зберегла статус «недорогоїкраїни», де вартість проживання і харчування цілком порівнянна зУкраїною.

Понад 70% місцевих жителів спілкуються російською, а ставленнядо українців - привітне і доброзичливе, тому майбутньому студентузовсім не потрібно боятися труднощів адаптації.

На сьогоднішній день Університет Вітаутаса Великого - ценайоптимальніший варіант отримання освіти в Європі дляукраїнців.

Реєструйтеся і станьте студентом вже в цьому році!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!