Відбулось зовнішнє оцінювання з фізики

У середу відбулось проведення зовнішнього незалежного оцінюванняз фізики, результати якого зараховуватимуться як вступний тест длябажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році, атакож за бажанням випускника, як державна підсумкова атестація зшкільного курсу.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати,правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює56 балам.

З метою інформування учасників зовнішнього незалежногооцінювання не пізніше 15 червня будуть опубліковані правильнівідповіді на завдання тесту. Див. розділ Відповіді на тестиЗНО.

Таблиця відповідності тестових балів оцінкам за шкалою від 1до12 балів з фізики та таблиця переведення тестових балів урейтингову оцінку за шкалою від 100 до 200 балів будутьопубліковані за підсумками засідання експертної комісії з питаньвизначення результатів ЗНО, що відбудеться 23 червня.

Після цього школи отримають результати державної підсумковоїатестації своїх випускників.

Про конкретну дату оголошення результатів зовнішнього оцінюваннябуде повідомлено додатково.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньомуоцінюванні через об'єктивні причини, можуть подати до регіональногоцентру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесіїЗНО. Додаткова сесія ЗНО з фізики відбудеться 11 липня.

ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ З ФІЗИКИ

Для отримання оперативної інформації про перебіг ЗНОприєднуйтесь досторінок Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!