ЗНО в магістратуру введуть і для міжнародного права

Наступного року фахове випробування для вступу до магістратуриза технологією ЗНО планується запровадити і для спеціальності«Міжнародне право». Про це повідомив начальник відділу нормативногозабезпечення вищої освіти МОН Дмитро Кумков під час регіональноїнаради у ДНУ ім. Олеся Гончара.

«"Міжнародне право" визначається як вища юридична освіта.Студенти цієї спеціальності мають бути в рівних умовах з іншимиправниками та підтвердити свою кваліфікацію на відповідномуіспиті», - зазначив Дмитро Кумков.

Нагадаємо, у минулому році пройшов досвід із відбору йзарахування студентів у магістратуру на спеціальність «Право» уформаті ЗНО. У експеріменті взяли участь 9 вишів України. Цьогороку проведення тестування у магістратуру з права поширено на усівищі навчальні заклади країни.

Зовнішнє оцінювання з права передбачає три блоки: «Право»,«Іноземна мова» й «Тест загальної навчальної правничої компетенції»(ТЗНПК). Завдання базового блоку тесту «Право» містить 70 питань зшести правничих дисциплін.

ТЗНПК є швидкісним тестом, оскільки юристам на практицідоводиться часто опрацьовувати велику кількість документів вкороткі терміни. Він включає в себе завдання  на критичне,аналітичне та логічне мислення. Третя частина тесту «Іноземна мова»пропонує завдання на вибір з трьох мов: англійської, німецької,французької.

Детальніше з умовами проведення вступного випробування можнаознайомитися за посиланням.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!