«ОсвітаПоль» – 14 років розвитку і вдосконалення

Засновник програми розповів, що історія першої освітньоїпрограми на теренах України бере свій початок з 11 червня 2003року. Головною метою заснованої тоді програми стало сприянняукраїнській молоді в отриманні якісної польської освітиєвропейського зразка.

11 червня 2017 року команда польсько-української освітньоїпрограми «ОсвітаПоль» відсвяткувала своє 14-річчя. З цієї нагодизасновник та генеральний директор програми Руслан Сорока вирішивпідвести підсумки діяльності програми та поділитися далекогляднимипланами на майбутнє.

«З того часу багато чого змінилося у світі, в нашій державі та усвідомості українця, однак незмінним залишається наполегливависококваліфікована праця та націленість на результат. Впевнений,що саме завдяки їм ми досягли значних успіхів», - підкреслив РусланСорока.

Директор програми запевняє, що саме «ОсвітаПоль» заснувала тарозвинула тренд європейської освіти серед українців. Завдякибагаторічній невтомній роботі з популяризації польської освіти тарозтлумачення її очевидних переваг, нині Польща є першою іноземноюдержавою, яку обирає українська молодь для навчання закордоном.

« І хоча сьогодні ми маємо безліч послідовників, все жзалишаємось лідерами своєї галуззі. Люди, які співпрацюють з нами,цінують наш професіоналізм, високу кваліфікацію співробітників тавідповідальність за свої дії», - говорить директор.

Досягнення «ОсвітаПоль» за 14 років

Сьогодні «ОсвітаПоль» є впевненим лідером галузі, щопідтверджують статистичні дані від польських ВНЗ. Також про цесвідчить такий факт: щотижня до офісів Програми в Українізвертається в середньому 470 українців, тобто 1800 на місяць, а цепонад 21 тис. звернень на рік. Враховуючи, що навчання в Польщіщорічно розпочинає близько 8 тис українців, ця цифра вражає.

Програма співпрацює майже з усіма існуючими вищими навчальнимизакладами Польщі, для того щоб забезпечити потреби кожногоукраїнця. Так, лише «ОсвітаПоль» має налагоджені партнерськістосунки з найкращими та найсоліднішими ВНЗ країни, такими якЯгеллонський університет, Варшавська політехніка, Варшавськийекономічний університет (SGH), Варшавський національнийуніверситет, Вроцлавський університет та інші. Ці найкращі державнінавчальні заклади, окрім великої історії, мають також надскладнупроцедуру вступу та суворі вимоги до документальногооформлення.

«ОсвітаПоль» має унікальну програму підтримки студентів уПольщі, яка особливо актуальна у перші роки навчання. Професійнікоординатори від Програми співпрацюють зі студентами на місцях,допомагаючи їм у вирішенні юридичних, освітніх, медичних іпобутових питань. Така програма підтримки на місцях є дійсноунікальною, адже усі інші подібні проекти не мають навітьофіційного офісу з працівниками у Польщі.

За період свого існування «ОсвітаПоль» збудувала широку мережурегіональних представництв по Україні, що включають 14 офісів унайбільших містах та широку мережу координаторів практично укожному населеному пункті.

Плани на майбутнє або куди рухаємось далі?

  • Підвищення кваліфікації українських спеціалістів. Останні рокиробиться посилений акцент саме в цьому напрямку, який будерозвиватися і далі. Очевидно, що від тих людей, які зустрічаютьабітурієнтів в офісах «ОсвітаПоль», залежить правильний вибірспеціалізації і напрямку навчання. Адже консультації на форумах тау соцмережах не принесуть якісного результату. Тому Програмарегулярно проводить тренінги в Польщі для своїх працівників, девони можуть ознайомитись з новинками та найактуальнішими,найперспективнішими освітніми напрямками, з тенденціямиєвропейського ринку праці. Маючи такі знання, працівники«ОсвітаПоль» надають фахові консультації клієнтам, реальнодопомагаючи їм у виборі навчального закладу та профілю навчання зогляду на персональні побажання.
  • Подальший розвиток і вдосконалення співпраці з польськими ВНЗ,розвиток власної інфраструктури. Спеціалісти програми намагаютьсяякнайшвидше реагувати на зміни освітнього ринку, щоб завждинадавати своїм учасникам лише якісні послуги. Так, за останні рокизначно популяризувалися вроцлавський та познанський напрямки, тому«ОсвітаПоль» розвиває співпрацю з вишами цього регіону іудосконалює координаційну підтримку в даних містах.
  • Допомога учасникам Програми у плануванні їхньої кар’єри,сприяння працевлаштуванню. Для виконання цієї задачі «ОсвітаПоль»удосконалює свій сервіс «Студент онлайн», який сприяє кар’єрістудентів, ознайомлює їх з актуальними вакансіями на європейськомуринку. До того ж налагоджено співпрацю безпосередньо зпрацедавцями, котрі проявляють інтерес до наших студентів. Аперспективній амбітній молоді, що прагне збудувати власний бізнес вПольщі, програма готова запропонувати послуги власногоінвестиційного фонду для старту їх справи.

Підводячи підсумки діяльності за 14 років, хотілося бпідкреслити, що успіх, якого досягла Програма «ОсвітаПоль»,ґрунтується на якісній, фаховій роботі тільки колективу та на трьохпринципах гарантії, що надаються клієнтам:

  • гарантія вступу в обраний ВИШ;
  • гарантія відмінного сервісу;
  • гарантія постійної всеохоплюючої підтримки студентів на усіхетапах співпраці.

3 500 учасників Програми – є найкращим аргументом на користьПрограми. Проте найбільший привід для гордості - за 14 років«ОсвітаПоль» не отримала жодного разу відмови від ВНЗ у вступі чивідмови від консульства Польщі в отриманні візи для нашихстудентів.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!