Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії,фізики і хімії будуть опубліковані на інформаційних сторінкахучасників тестування у п'ятницю 23 червня.

Освіта.ua пропонує абітурієнтам скористатися довідником, у якомурозміщена інформація про всі вищі навчальні заклади України тарозділом «Умови прийому до вищих навчальних закладів», у якомурозміщені посилання на умови прийому більшості навчальнихзакладів.

0,16% ВВП фінансування науки є нижчим за рівень виживання, алещоб змінити ситуацію та досягти значного збільшення видатків нанауку необхідно запропонувати нову багаторівневу модель, щопояснюватиме, як має фінансуватися наука. Про це, за повідомленнямпрес-служби МОН, під час зустрічі з новообраними членами Науковогокомітету Національної ради з питань розвитку науки і технологійсказала міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Міністерство освіти і науки звернулось до вищих навчальнихзакладів з проханням затвердити зміни до власних правил прийому таоприлюднити їх на своїх сайтах. Про це йдеться у відповідному листівідомства.

Навчання дорослих. Непомітний величезний ринок

МОН представило 7 ключових ініціатив, які відомство зацікавленореалізовувати разом з міжнародними партнерами та донорами. Про цеповідомляє прес-служба відомства.

Наказ МОН № 849 від 14.06.2017 року

Міністерство освіти і науки дозволило в 2017 році приймативипускників 9-х класів на навчання за рівнем молодшого спеціалістана основі свідоцтва про народження, якщо вони не отримали паспорт.Відповідний лист відомства надісланий керівникам місцевихдепартаментів освіти та навчальних закладів.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаженнядодатків до документів про повну загальну середню освітурозпочнеться 29 червня. Про це йдеться у відповідному листіМіносвіти, у зв’язку з численними зверненнями вступників та вищихнавчальних закладів.

Міністерством освіти затверджено зміни до Умов прийому нанавчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році.