Майже 80% роботодавців змушені додатково навчати випускниківюридичних факультетів. Про це йдеться у результатах аналітичногодослідження «Знання та навички випускників юридичних факультетів тазакладів вищої освіти через призму відповідності потребам ринкупраці», що презентовані Міністерством юстиції.

Міністерством освіти і науки затверджено Умови прийому нанавчання до закладів вищої освіти України в 2019 році. Відповіднийнаказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Міністерством освіти і науки розроблений і запропонований догромадського обговорення проект Концепції реалізації державноїполітики у сфері професійної освіти «Сучасна професійна освіта» наперіод до 2027 року.

Шість сотень майбутніх випускників ужгородських шкіл цього тижняотримали можливість на один день зазирнути у майбутнє: дізнатися,яким може стати їхнє життя, якщо через рік вони вступлять нанавчання до Ужгородського національного університету. Для цього тутвлаштували День відкритих дверей і показали майбутнім абітурієнтамуніверситет зсередини. Діти зізналися, що УжНУ їх вразивможливостями, які створює для студентів. А дехто з школярів одразуж і визначився, на який факультет буде вступати.

Популярні розумні годинники стали виготовляти й у дитячійконфігурації.

Міністерством освіти розроблений проект Положення про списоксертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання. Документ визначаєпроцедуру ведення реєстру сертифікатів ЗНО.

Цього навчального року урочистості з нагоди початку щорічногоМіжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської тастудентської молоді ім. Шевченка відбудуться 18 жовтня. Відповіднерішення ухвалено Міністерством освіти і науки.

9 жовтня 2018 року у деяких обласних центрах відбувся першийпопереджувальний етап всеукраїнської акації протесту, ініційованоїФедерацією профспілок України, до якої приєдналась Профспілкапрацівників освіти і науки.

Розпочато реєстрацію на Міжнародний інформаційний тижденьПрограми ЄС Еразмус+, що триватиме впродовж 5-9 листопада у Києві.Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.