Міністерство освіти і науки доручило Українському центруоцінювання якості освіти здійснити розробку тестових завдань длязовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Відповідний наказпідписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

Віце-канцлер Університету Букінгема сер Ентоні Селдон заявляє,що штучний інтелект зможе замінити традиційних вчителів уже через10 років і докорінно змінить існуючу систему освіти, зробивши їїбільш індивідуальною. На думку фахівця, програми-штучного інтелектувчителя та роботи, що виступлять в їх ролі, здатні адаптуватися дорізних стилів навчання для різних дітей, і незабаром зроблятьтрадиційне академічне навчання неефективним.

Постанова КМУ № 684 від 13.09.2017 року

Міністерство освіти і науки оголосило відкритий конкурс напосади керівників 7 директоратів, які реалізовуватимуть реформиосвіти і науки. Заробітна плата фахівців з реформ складе від 50тисяч грн.

Міністерство освіти і науки разом з платформою масових відкритихонлайн-курсів Prometheus представляють повний цикл безкоштовнихонлайн-курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання зматематики, української мови і літератури та історії України.

30 жовтня 2017 року на платформі Prometheus стартуватиме он-лайнкурс «Дизайн-мислення для інновацій».

Сезон освітніх виставок і ярмарків ось-ось почнеться.Організатори обіцяють, що ви зустрінетеся там із представникамивишів, визначитеся із країною та навчальним закладом, дізнаєтесявсю інформацію, необхідну для зарахування. Це частково правда. Алев усіх подібних освітніх заходів є істотні недоліки.

Графік проведення зовнішнього незалежного оцінюваннявизначається згідно з затвердженим Міністерством освіти календарнимпланом проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальнихдосягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальнихзакладів у 2018 році.

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінюваннярозпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня 2018 року. Відповіднідати визначені календарним планом підготовки і проведення ЗНО в2018 році, що затверджений Міністерством освіти і науки.

Міністерство освіти має намір розробити методику оцінюванняефективності наукової, науково-технічної та інноваційної діяльностінаукових установ. Відповідний наказ підписаний міністром освітиЛілією Гриневич.