Сучасні технології створюють професії, які вимагають додатковоїосвіти. Тож якісна друга вища освіта стає трендом.

Шкільна форма, величезні білі банти, солідні сорочки тагалстуки, зошити, олівці, пенали, альбоми та підручники – це далеконе повний перелік речей, які зазвичай асоціюються зі школою.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 роцівідбулось успішно. На цьому, під час проведення прес-конференції,присвяченій результатам тестування, наголосив директор Українськогоцентру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

Вступники до закладу освіти не можуть подавати свідоцтво пронародження, оскільки воно не є документом, що посвідчує особу та їїгромадянство. Про це йдеться у роз'ясненні МОН, що надісланезакладам вищої освіти.

Посольство Держави Ізраїль в Україні повідомляє про відкриттянового міжнародного навчального курсу MASHAV «Інновації тапідприємництво в системі освіти».

Українська національна комісія з питань правопису запропонуваладо уваги громадськості проект нової редакції Українськогоправопису. Проект документа оприлюднений Міністерством освіти інауки.

Однією з особливостей Нової української школи є організаціяосвітнього середовища, що сприятиме розвитку творчої особистостідитини.

Абсолютна більшість українських батьків допомагають своїм дітямвступати до закладів вищої освіти. Про це свідчать результатиопитування, проведеного Освіта.ua.

Зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року буде проводитись запрограмами затвердженими наказом Міністерства освіти і науки № 77від 3 лютого 2016 року.

13 серпня 2018 року вступники у магістратуру «Права» та«Міжнародного права» отримали рекомендації до зарахування набюджет.