Варто окреслити декілька проблемних аспектів, навколо якихвиникали помітні дискусії і які заслуговують на увагу експертноїспільноти. До таких слід насамперед віднести питання ролістандартів освіти у процесі акредитації, критеріїв оцінювання,роботи експертів, місця акредитації в системі забезпечення якості,а також ціни, у яку обійдеться нова система акредитації навчальнимзакладам. Врахування всіх цих аспектів потребуватиме виваженихрішень та суспільної згоди.

Міністр освіти Лілія Гриневич заявила, що Міністерство освітидомовилось про закладення у держбюджет на 2018 рік близько 54 млнгрн на закупівлю «заліза» для роботи освітньоїонлайн-платформи. Планується, що новий сайт будесупроводжувати реформу нової української школи. При цьому,відомство не буде розробляти ідею і модель платформи, Україна маєнамір скопіювати її з ізраїльського аналогу.

Лист МОН № 1/11-8269 від 17.08.17 року

У Міністерстві освіти створено комісію з проведення аудитувступної кампанії 2017 року та її забезпечення Єдиною державноюелектронною базою з питань освіти. Відповідний наказ підписанийміністром освіти Лілією Гриневич.

Батьківська громадськість закликала чиновників і депутатів усіхрівнів не брати участь у шкільних заходах, присвячених першомувересня. Ініціатори публічного звернення наголошують, щоприсутність на шкільних лінійках можновладців змушує дітейвислуховувати нудні та довгі промови і влаштовувати свято самечиновникам і депутатам, які йдуть до шкіл з метою нестерпноїжаги до PR.

Проекти 10 українських вишів та однієї громадської організаціїзагалом отримають 400 тисяч євро як переможці конкурсу Програми ЄСErasmus+. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти інауки.

Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив результатиєдиного фахового вступного випробування для вступу до магістратуриза спеціальністю «Право». Результати учасників ЗНО розміщені наінформаційних сторінках вступників.

Яким я бачу своє життя? Чого сподіваюся досягти? Як я можузмінити свою країну і світ навколо на краще? Тобі 16-19 років, тивипускник школи або студент, за плечима якого цілий навчальний курсв університеті або коледжі і ти постійно шукаєш відповіді на цізапитання кожного дня. Отже, саме ти можеш стати одним із студентівУкраїнської академії лідерства та отримати можливість бутипровідником змін і долучитись до лідерського руху країни вжезараз.

Уряд зацікавлений в тому, аби збільшувати розмір стимулюючоїакадемічної стипендії. Про це, за інформацією прес-служби МОН,заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Українська академія лідерства запрошує юнаків та дівчат 16-19років взяти участь у 10-місячному формаційному курсі, навчання наякому надасть шанс осмислити свій подальший шлях та розвинутинавички, з якими буде легше опановувати нові знання.