Міністерство освіти і науки розпочало відбір на другий циклпередплати за кошти державного бюджету до міжнародних наукових базданих Scopus та Web of Science. Відповідний наказ підписанийміністром освіти Лілією Гриневич.

Українським центром оцінювання якості освіти визначені таоголошені результати зовнішнього оцінювання з усіх тестовихпредметів, які були включені до програми тестування в 2018році.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання матимуть можливістьсамостійно роздрукувати Інформаційну картку з результатамизовнішнього оцінювання.

ПІДГОТОВКА ДО ВСТУПУ НА БАЗІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇОСВІТИ

Чи можуть сьогодні вітчизняні університети суперничати наміжнародному ринку освітніх послуг? Університет банківської справи— унікальний державний заклад вищої освіти IV рівня акредитації, щоз 1940 року здійснює підготовку здобувачів вищої освіти — доводить,що можуть. Це є реальністю для вступників УБС.

Випускникам шкіл, які цього року вступатимуть до вишів,необхідно самостійно розраховувати середній бал атестата.Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки.

Мрієте навчатись у сучасному українському виші з європейськимрівнем освіти, та не знаєте, який навчальний заклад обрати? Тодіпропонуємо вам 23 червня скористатися унікальною можливістю івідвідати День відкритих дверей в найбільшому недержавному ВНЗУкраїни — Міжрегіональній Академії управління персоналом — щобвпевнитися, що саме цей вищий навчальний заклад стане початкомшляху до вашого успішного майбутнього! І тільки в цей день гостізаходу зможуть отримати знижку 20% на сучасну європейськуосвіту!

Український центр оцінювання якості освіти оголосив про набірекспертів для участі в спільному проекті Міжнародного фонду«Відродження», метою якого є підготовка аналітичного документа угалузі освітніх вимірювань в Україні.

На засіданні експертної комісії з питань визначення результатівзовнішнього незалежного оцінювання, що використовуються як державнапідсумкова атестація, при Українському центрі оцінювання якостіосвіти було вивчено зміст і психометричні характеристики завдань №51, № 55 та № 58 основної сесії ЗНО з англійської мови.

Цього тижня Український центр оцінювання якості освіти визначитьрезультати зовнішнього незалежного оцінювання з історії України,географії, фізики та хімії.