Відтепер усі виші, що мають статус національних, повиннівідповідати чітко визначеним критеріям та підтверджувати його кожнісім років. Відповідне рішення ухвалено Кабінетом Міністрів.

Міністерство освіти і науки оголошує конкурс на заняттявакантних посад фахівців з питань реформ Міністерства освіти інауки. Про це під час прес-конференції у Кабінеті Міністрівповідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

Робототехніка, ІТ, нанотехнології, аерокосмічні технології – ціта інші напрями є пріоритетними для науково-технічногоспівробітництва України та Китаю. Про це заявив благодійникміністра освіти і науки Максим Стріха під час Міжнародного Форуму«Innovation Market».

21 листопада відкрито конкурс на участь у Програмі розвиткулідерського потенціалу університетів України. Про це йдеться уповідомленні прес-служби Міністерства освіти.

Найбільший львівський університет «Львівська політехніка» плануєперевести у лютому наступного року всіх студентів на дистанційненавчання. Про це повідомляє ZAXID.NET.

У бюджет на 2018 рік уже закладено кошти на оплату асоційованоїучасті України у Європейській організації ядерних досліджень(CERN). Про це йшлося на відкритті виставки з нагоди річниціасоційованого членства України в CERN.

Міністерство освіти і науки оголошує про відкриття додатковогоконкурсу з відбору представників та експертів від України допрограмних комітетів «Горизонт 2020».

Тимчасова комісія МОН, яка проводила аудит вступної кампанії2017 року та її забезпечення Єдиною державною електронною базою зпитань освіти рекомендувала МОН покращити комунікації зівступниками та приймальними комісіями. Про це йдеться у висновкахкомісії за результатами проведення аудиту вступної кампанії довишів.

Лист ІМЗО № 21.1/10-2506 від 14.11.17 року

Українським парламентом ухвалений закон «Про внесення змін достатті 73 Кодексу законів про працю України щодо святкових інеробочих днів». За відповідне рішення проголосувало 238 народнихдепутатів.