Українців у Facebook за два тижні побільшало на 1,5 млн

Після набуття чинності указом Президента щодо заборониросійських ресурсів кількість українських користувачів Facebookзросла на 1,5 млн.

"Якщо в попередні роки українська аудиторія Facebook росластабільні 35-40%, то лише за останні 2 тижні вона зросла на півторамільйона та станом на 30 травня складає 8,3 млн", - йдеться уповідомленні.

За методологією Facebook, користувачами соцмережі є люди, якіхоча б один раз протягом останніх 30 днів заходили в соцмережу,будучи при цьому залогіненими. Тобто в цій статистиці невраховуються, наприклад, зареєстровані користувачі, які не заходятьв соцмережу протягом останніх 30 днів, а також люди, які незареєстровані в соцмережі, але переглядають її контент (наприклад,відео).

Загалом за останні 8 років — з квітня 2009 року — аудиторіяFacebook в Україні виросла у 131 раз (з 63 тисяч до 8,3 млн).

Як відомо, 17 травня набув чинності указ Президента, якимвводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України"Про застосування персональних спеціальних економічних та іншихобмежувальних заходів (санкцій) ", які передбачають заборонуінтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережіІнтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru", "ВКонтакте","Одноклассники", санкції також введені проти ТОВ "Яндекс",російських компаній розробників-антивірусів "ЛабораторіяКасперського" і "Доктор Веб". Буде заблоковано і доступ до сайту"Кинопоиск".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!