Для чиновників Дніпропетровської облради закупили електромобілі

Дніпропетровська обласна рада стала першою в Україні, яказакупила для своєї роботи екологічні електрокари. Відтепер одразу 2управління облради пересуватимуться на екомобілях Ford Focus.

Про це кореспонденту Укрінформу повідомив головаДніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

«Дніпропетровська обласна рада проводить політикуенергозбереження та екологічної безпеки. Один із наших стратегічнихнапрямків - популяризація екологічно чистого, прогресивного видутранспорту та розвиток відповідної інфраструктури. Протягомнайближчого часу для таких електромобілів будуть встановлені трибезкоштовні електрозаправки. Таким чином, ми підтримаємо світовийтренд — перехід до електричних авто - і посприяємо збільшеннюзагальної кількості екомобілів на дорогах. Це, в свою чергу,дозволить зменшити забруднення навколишнього середовища тазаощадити кошти», - розповів Пригунов.

За його словами, автівки для обласної ради куплені черезпрозорий міжнародний тендер, кожна з них коштує близько 17 тисячдоларів.

Голова Дніпропетровської облради переконаний, що своїм прикладомобласна рада надихне інші державні установи долучитися до сучасноготренду — використання економічного та екологічного транспорту.

Фото: Osoko.ru

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!