Євробачення-2017: вперше для охорони порядку буде задіяно унікальний гелікоптер

Вперше в Україні для охорони порядку задіяні навмисне укомплектовані авто і гелікоптер.

Вперше в Україні правоохоронці для охорони громадського порядку використовуватимуть три навмисне укомплектовані найсучаснішим обладнанням автомобілі та гелікоптер.

Про це сьогодні повідомив захисник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, передає прес-служба Нацполіції.

Поліція для фіксації та передачі інформації у режимі онлайн до Ситуаційних центрів Нацполіції використовуватиме два автомобілі, третій використовуватимуть нацгвардійці.

Під час проведення масових заходів автомобілі розміщуватимуться неподалік масового скупчення громадян. "Це дає можливість нам оперативно отримувати відео з тої чи іншої точки та аналізувати стан справ, а відповідно — приймати управлінські рішення щодо застосування сил та засобів, спеціальної техніки, та всього наявного ресурсу, який залучається до охорони громадського порядку", — зазначив Бушуєв.

Він додав, що автомобілі також оснащені технікою, яка має доступ до всіх інформаційних відомчих ресурсів.

Крім того, поліцейські на час проведення масових заходів, в тому числі під час проведення міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017», використовуватимуть нинішній гелікоптер. Він обладнаний спеціальною відеоапаратурою, яка також має можливості фіксації правопорушень та оперативної передачі інформації до Ситуаційних центрів Нацполіції.

Бушуєв також розповів, що сучасні технології, які запроваджуються в поліції, дають змогу ідентифікувати осіб та підозрілі речі. «Така практика у нас використовується вперше. Позитивний досвід, який здобудемо, буде і надалі використовуватись, тому що в цих новітніх технічних рішеннях є дуже великий потенціал», — підкреслив Бушуєв.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!