Apple отримала дозвіл на тестування машин з автопілотом

Всього в списку компаній, які отримали згода на випробування автомобілів з автопілотом, значаться 30 компаній. Крім Apple, серед них є Google, Tesla Motors, Volkswagen Group of America, Mercedes Benz, BMW.

Американська корпорація Apple отримала згода на тестування машин з автопілотом в Каліфорнії, пише газета The Wall Street Journal з посиланням на повідомлення Департаменту штату по реєстрації транспортних засобів.

Дозвіл відноситься до трьох автомобілів Lexus 2015 року випуску, які будуть модернізовані для використання в автономному режимі, відзначає видання.

Представник компанії Apple відмовився коментувати отриманий дозвіл. Однак він згадав про лист, адресований в грудні 2016 року Національному управлінню безпеки руху на трасах США (NHTSA), з якого випливає, що компанія інвестує в дослідження машинного навчання та автономні системи.

Всього в списку компаній, які отримали дозвіл на випробування автомобілів з автопілотом, значаться 30 компаній. Крім Apple, серед них є Google, Tesla Motors, Volkswagen Group of America, Mercedes Benz, BMW.

Теги: автопілот

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!