Україна ратифікувала Угоду зі Сполученими Штатами Америки проспівробітництво в сфері науки і технологій.

Наступальні кібероперації не є метою України, але якщо такапотреба виникне, то вони можливі.

Після набуття чинності указом Президента щодо заборониросійських ресурсів кількість українських користувачів Facebookзросла на 1,5 млн.

Державний апарат за участю ІТ-бізнесу має виробити чіткірозмежування між DLP-системою (програмний комплекс для запобіганнявитоку даних) та шпигунським програмним забезпеченням.

Дніпропетровська обласна рада стала першою в Україні, яказакупила для своєї роботи екологічні електрокари. Відтепер одразу 2управління облради пересуватимуться на екомобілях Ford Focus.

Із зростанням українського ринку і збільшенням попиту на машинибренду Mitsubishi Motors може побудувати в Україні автоскладальнепідприємство.

У Львівській області до кінця року з'являться двівітроелектростанції, три сонячні електростанції, а також як мінімумодна гідроелектростанція.

На початку травня середньомісячний показник відвідуваностіросійськомовного сегменту Інтернету з України склав близько 20мільйонів відвідувачів (14%), однак вже 22 травня це число різковпало до 8,6 млн (6,2%).

Росія може використовувати сервіси “Яндексу” такі, як “Яндекс.Пробки”, “Яндекс.Навігатор”, для планування ефективніших наступальних дій на території України.

Блокування "ВКонтакте" та "Однокласників" може призвести до обмеження доступу і до інших інтернет-ресурсів.