На початку травня середньомісячний показник відвідуваностіросійськомовного сегменту Інтернету з України склав близько 20мільйонів відвідувачів (14%), однак вже 22 травня це число різковпало до 8,6 млн (6,2%).

Росія може використовувати сервіси “Яндексу” такі, як “Яндекс.Пробки”, “Яндекс.Навігатор”, для планування ефективніших наступальних дій на території України.

Блокування "ВКонтакте" та "Однокласників" може призвести до обмеження доступу і до інших інтернет-ресурсів.

Російська соцмережа "ВКонтакті", яка підпадає під запроваджені 16 травня Президентом Петром Порошенком санкції, розсилає користувачам в Україні попереджувальні листи.

На одному з військових полігонів України у вівторок відбулося випробування нового зразка української зброї, "яка дуже небезпечна для агресора".

Заборона на використання російського програмного забезпечення, компанії-виробники якого підпадають під санкційний список, торкнеться і державних та бюджетних установ.

Секретар РНБО Олександр Турчинов закликав провайдерів не чекати інформаційних листів від Служби безпеки України і вже зараз починати блокувати російські інтернет-ресурси, які підпадають під українські санкції.

Відтепер кожний громадянин має можливість відвідати залу засідань Кабінету міністрів України та Музей історії урядів, не відходячи від свого комп'ютера або мобільного пристрою.

Документацію на індивідуальний житловий будинок у селі Великі Гаї Тернопільської області оформлено повністю через Інтернет.

Український підприємець Олексій Виноградов і кардіолог Дмитро Федьків створили "розумні футболки" HeartIn, що роблять електрокардіограму в реальному часі під час занять спортом.