Гройсман доручив Мінкульту та Держкіно втрутитися у ситуацію з фільмом про Стуса

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив керівництвуМіністерства культури та Державному агентству України з питань кіноневідкладно зібрати авторів фільму та громадськість і зробити всеможливе для того, щоб у фільмі про українського поета та дисидентаВасиля Стуса не було жодних перекручень, і стрічка була показанаправдиво і повністю. Про це він написав на своїй сторінці уFacebook.

Гройсман доручив Мінкульту та Держкіно втрутитися у ситуацію з фільмом про Стуса

"Я доручаю керівництву Мінкульту та Держкіно в максимально стислі терміни зібрати авторів фільму та громадськість, аби розібратись і зробити все можливе, щоб в стрічці історія мого земляка - справжнього патріота і борця за волю України Василя Стуса була розказана чесно, правдиво, повністю і без перекручувань. Це - справа честі!" - наголосив він.

Гройсман вважає неприпустимим, "коли будь-хто намагається впливати на українське кіно і підміняти історичну правду на вигідну будь-кому. Ми не повинні з цим миритись!".

Як повідомляли українські ЗМІ, зі сценарію фільму про Василя Стуса нібито викинули сцену з Віктором Медведчуком, який свого часу був захисником українського дисидента у суді.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що зйомки фільму про Стуса вже на фінальній стадії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!