Завершилось виробництво фільму "Історія Лізи"

Компанія “Трумен Продакшн” завершила виробництво повнометражногохудожнього фільму режисера Олександра Жовни “Історія Лізи”. Про цеу Facebook повідомляє Держкіно.

Завершилось виробництво фільму "Історія Лізи"

“Проект психологічної драми „Солодка ілюзія життя“ став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Автором сценарію та режисером фільму є Александр Жовна, продюсером — Валерий Калмыков. Державна фінансова підтримка проекту становить 3 млн 704,5 тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму — 7 409 052 грн”, — йдеться у повідомленні.

Сценарій картини написаний за однойменною повістю Олександра Жовни, який у 2015-му році отримав спеціальну відзнаку Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова” у номінації “Кіносценарії”.

“Це історія двох закоханих пар. Однієї — не зовсім звичайної, другої — зовсім незвичайної. Цим людям некомфортно в сучасному, жорстокому й цинічному, світі. До того ж, двоє з чотирьох — це люди з синдромом Дауна, так звані „сонячні діти“. Та чи достатньо сонячно їм у цьому світі?.. Аж раптом у них з’являється дивовижна можливість — проходячи крізь екран незвичайного кінотеатру, потрапляти у світ старого доброго чорно-білого кіно”, — повідомляє Держкіно.

Зйомки стрічки розпочалися влітку минулого року і проходили у місті Новомиргороді Кіровоградської області. У фільмі знялися професійні актори та люди з синдромом Дауна.

Нагадаємо, в Україні за перше півріччя було знято 19 фільмів за співфінансування держави.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!