Atlas Weekend визнали одним з найкращих фестивалів світу

Британське видання Gigwise віднесло київський Atlas Weekend до39 найкращих фестивалів світу, сформувавши список не за принципомрейтингу, тобто не віддаючи переваги одним заходам перед іншими,інформує .

Atlas Weekend визнали одним з найкращих фестивалів світу

Серед сусідів київського фесту опинилися такі гіганти, як угорський Sziget, легендарний джазовий фестиваль у Монтрьо (Швейцарія) і навіть американський Burning Man.

У жартівливому огляді укладачі списку відзначили найбільший український фестиваль за хороший лайн-ап (підбірку виконавців), цікавих місцевих артистів і доступний алкоголь.

“Якщо говорити про відмінно проведений час, у Києві ви будете в гарній компанії. Chemical Brothers, Morphine Suffering і Nothing But Thieves викличуть бажання випити чогось міцного. Але не варто хвилюватися, що вам доведеться блукати в пошуках пристойної афтепаті, оскільки літри дуже дешевої випивки тут всюди. Місцевих артистів тут теж чимало і це чудова можливість познайомитися з місцевою культурою цього. І під місцевою культурою ми розуміємо випивку”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Atlas Weekend — один із найбільших музичних фестивалів України, який проходить щорічно у Києві в першій половині липня на ВДНГ. Заснований у 2015 році концертною агенцією PMK Event Agency, яка є власником київського нічного клубу Atlas, від якого фестиваль і отримав назву.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!