У Національній опереті відбудеться прем"єра бродвейського мюзиклу «Скрипаль на даху»

У п'ятницю і суботу 25 і 26 травня в Національній оперетіУкраїни відбудеться прем’єра знаменитого бродвейського мюзиклу“Скрипаль на даху”.

У Національній опереті відбудеться прем'єра бродвейського мюзиклу “Скрипаль на даху”

За тиждень, у п’ятницю 25 травня та у суботу 26 травня у Національній опереті України відбудеться велика та визначна прем’єра знаменитого бродвейського мюзиклу “Скрипаль на даху”. Це постановка н.а. України Богдана Струтинського про поєднання усталеності і свободи, спроба сучасного відображення складних розбіжностей життя.

Чому ж "скрипаль на даху"? На це питання доволі часто доводилося відповідати художнику Марку Шагалу, лейтмотивом творчості якого став образ скрипаля, надто яскравого і незвичайного, щоб існувати у реальності. Тим не менш, художник незмінно повторював, що скрипаль на даху — це реальність! Скрипаль, мовляв, забрався на дах, аби його не турбували...

Автори мюзиклу про Тев’є Тевеля, композитор Джеремі Бок та лібретисти Джозеф Стайн і Шелдон Харнік втілили шагалівський образ Скрипаля (саме він зображений на афіші) в музичній історії за оповіданнями Шолома Алейхема “Тев’є молочник”.

Мюзикл розпочинається композицією “Традиція”, ця тема, згідно із задумом авторів, стала концепцією всього твору. Традиції життя, їх збереження, слідування ним жителями єврейського містечка Анатівка, що під Києвом, сколихнули почуття людей різних національностей, різних віросповідань.

“Скрипаль на даху” у постановці Богдана Струтинського — філософська і лірична вистава, де грають музика і колір, де синергія акторських і глядацьких почуттів творить неповторну атмосферу театрального буття.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!