Фільм "Таємний щоденник Симона Петлюри" вийде на широкі екрани восени

Національна кіностудія художніх фільмів імені ОлександраДовженка представила Держкіно повнометражний фільм Олеся Янчука"Таємний щоденник Симона Петлюри". Про це повідомляє прес-службаДержкіно.

  • Твіт

"Зйомки стрічки проходили в Україні (у Львові, на Київщині та на території кіностудії Довженка), а також у Франції (Париж). Головні ролі у фільмі виконали Сергій Фролов, Ірма Вітовська-Ванца, Богдан Бенюк, Євген Нищук, Тарас Жирко, Вікторія Янчук, Роман Мацюта, Юрій Одинокий. Вихід стрічки на широкі екрани запланований на осінь цього року", - йдеться в повідомленні.

Продюсери фільму - Олесь Янчук і Аскольд Лозинський. Сценарій створювали впродовж шести років Михайло Шаєвич, Олександр Шевченко та Олесь Янчук.

Проект картини став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно і отримав державне фінансування у розмірі 23 млн 600 тис. грн, що становить половину від загальної вартості виробництва.

Це історія про час, коли вирішувалася доля Української держави. Історична драма охоплює період життя і діяльності Голови Директорії та Головного отамана УНР Симона Петлюри, а також той час, коли він перебував у Парижі в еміграції.

Вихід стрічки на широкі екрани запланований на осінь цього року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!