Український фільм "Коли падають дерева" покажуть на Берлінале

Українську стрічку "Коли падають дерева" покажуть в рамках 68-гоБерлінського міжнародного кінофестивалю, говориться у повідомленніз посиланням на Держагенство України з питань кіно.

Зокрема, для презентації України на кіноринку Асоціація кіноіндустрії України на замовлення Державного агентства України з питань кіно готує каталог “Українські фільми 2017/2018”.

Серед основних подій, що представлятимуть Україну на кінофорумі: світова прем’єра фільму “Коли падають дерева”, реж.Марися Нікітюк в рамках фестивальної програми Panorama Berlinale.

Серед іншого в рамках кінофестивалю:

Презентація Discover Ukraine в рамках “Country Session” — представлення України іноземним партнерам як кінематографічної локації з оновленим законодавчим середовищем, арсеналом сучасних сервісів та виробничих потужностей. Презентація, підготовлена на замовлення Держкіно Українською Кіноасоціацією, покликана заохотити іноземних кінопрофесіоналів та інвесторів до співпраці з українськими кінематографістами;

Бізнес-ланч в рамках Co-production Market для професіоналів галузі (за підтримки Всеукраїнського Благодійного фонду Ігоря Янковського “Ініціатива заради майбутнього”);

Вечірка з нагоди представлення українського кіно в рамках 68-го Берлінського МКФ. Захід відбудеться за участі українських та іноземних представників кіноіндустрії й преси.

Крім того, з 15-го по 23-те лютого на Європейському кіноринку (EFM) 68-го Берлінського міжнародного кінофестивалю працюватиме Український національний стенд.

Довідка УНН: Берлінале — це міжнародний кінофестиваль категорії “А”, який вважається одним із найпрестижніших та найбільш відвідуваних кінофестивалів світу, і щорічно проходить у Берліні (Німеччина). Цьогоріч фестиваль триватиме з 15-го по 25-те лютого 2018-го року. У рамках “Берлінале” щорічно проводиться Європейський кіноринок (EFM), який є одним із найважливіших місць зустрічі професіоналів у сфері кіноіндустрії: виробників, дистрибуторів, покупців, сейлз-агентів, організаторів фестивалів та кіноринків.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!