Книгу "Корона, або Спадщина Королівства Руського" закуплять за програмою "Українська книга"

Міністерством культури України оприлюднило список видань, якібудуть закуплені за програмою «Українська книга». Серед них єбестселер «Дня» «Корона, або Спадщина Королівства Руського». Упереліку книжок вона знаходиться під номером № 82.

  • Твіт

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Наразі проводиться робота по підписанню договорів з видавництвами і найближчим іноді розпочнеться закупівля 138 назв видань загальним тиражем понад 522 500 примірників для розповсюдження серед публічних бібліотек по всім регіонам України», – зазначають у відомстві.

У Мінкультури переконують, що «опрацьовано результати проведення Експертною радою тематичної та змістовної оцінки видань, заявки структурних підрозділів у сфері культури обласних та Київської міської державних адміністрацій, бібліотек та виведено загальний рейтинг видань. У тому числі, проведено роботу в частині забезпечення дотримання вимог нормативних документів, які регламентують питання придбання україномовних видань для поповнення фондів публічних бібліотек та закупівлі літератури відповідно до норм Закону України «Про публічні закупівлі»».

Перелік видань для поповнення фондів публічних бібліотек, а також список організацій-отримувачів літератури для подальшого розповсюдження її серед публічних бібліотек регіонів з урахуванням їх заявок та потреб, схвалені Колегією Міністерства культури України та затверджені відповідним наказом.

«Рішенням Експертної ради з відбору україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек було сформовано перелік видань, що набрали більшість голосів та в свою чергу надіслано до структурних підрозділів у сфері культури обласних, Київської міської державних адміністрацій та обласних універсальних наукових бібліотек, якими проведено аналіз та зі свого боку зроблено заявки на кількість видань, необхідних для публічних бібліотек регіонів», - зазначають у відомстві.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!