Канал «1+1» подав у суд на Мінкультури за заборону серіалу «Свати»

Канал «1+1» подав у суд на Мінкультури за заборону серіалу «Свати»

Телекомпанія "1+1" подала позов до Міністерства культури Українита Держагентство з питань кіно (Держкіно) у зв'язку із забороноюсеріалу "Свати" студії "Квартал 95". Про це повідомила прес-службаОкружного адмінсуду Києва.

"Позивач просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Міністерства культури України "Про доповнення переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України" щодо включення в цей перелік громадянина РФ Федора Добронравова", – йдеться в повідомленні.

Також "1+1" просить суд визнати протиправним та скасувати наказ Держкіно про анулювання свідоцтв на право розповсюдження і демонстрації серіалу "Свати", в якому знімається Добронравов. Суд розгляне позов 15 лютого.

22 листопада 2017 року стало відомо, що Служба безпеки України заборонила російському акторові Федору Добронравову, який грає в "Сватах", в'їзд в Україну на три роки за поїздки в Крим і підтримку анексії півострова. В інтерв'ю 2014 року, оприлюдненому на YouTube-каналі 1tvnetru, актор говорив, що "Крим повинен був повернутися до складу Росії". Після рішення СБУ він сказав, що не відвідував Крим.

28 листопада Мінкульт України вніс Добронравова в перелік осіб, які загрожують національній безпеці держави. Державне агентство України визнало недійсними прокатні посвідчення на всі сезони серіалу "Свати".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!