Український священик Московського патріархату потрапив в «чорний список» «Миротворця»

Сайт "Миротворець" опублікував дані про зв'язок між батькомФеодосієм, єпископом Боярським, вікарієм Київської єпархії (в мируСнігірьов Денис Леонідович) і співробітницею ФСБ Ольгою Кулигіної –бойовою подругою російського терориста Гіркіна-Стрєлкова.

"Виявлений зв'язок між О. Кулигіною, російською терористкою і агентом спецслужб, і одним з високопоставлених архієреїв УПЦ МП, що має тісні зв'язки з РПЦ, церковна служба якого почалася в Росії (країна-агресор, що фінансує міжнародний тероризм). 26 березня 2014 р. російська терористка О. Кулигіна отримує лист від людини з ніком "Глєб Жиглов", e-mail zhiglov777.gleb@mail.ru". Далі опубліковані скріншоти листування ФСБшниці і священика, мабуть, отримані після злому поштової скриньки", - йдеться в повідомленні.

Фахівці "Миротворця" задалися метою з'ясувати, хтоцей загадковий отець Феодосій. Виявляється, це високопоставлений архієрей УПЦ МП: Феодосій, єпископ Боярський, вікарій Київської єпархії (в миру Снігірьов Денис Леонідович). Народився 31 серпня 1974 р. в Києві, у 1991 р. закінчив середню школу, у 1994 р. отримав спеціальність "фельдшер" в Миколаївському медучилище і поступив у духовне училище в Калузі, яке закінчив у 1998. З 1996 р. служив у храмах і монастирях РФ. У 1999 р. вступає до московської духовної академії, призначається секретарем єпархіальної ради калузької єпархії. У 2001 переводиться в Україну. 24 жовтня 2001 р. призначений настоятелем храму-каплиці на честь прп. Євфросинії Полоцької в Києві. У тому ж році, згідно з поданим проханням, переведений з московської в київську духовну академію, яку закінчив в 2003 р.

За даними сайту, Феодосій очолював синодальний відділ з духовної опіки ветеранів Афганістану. Однак "у липні 2012 р. стався скандал – громада зажадала контролю над пожертвами, звинувачення лунали на його адресу, після чого він покинув займаний пост . В даний час, пастир РПЦ МП живе в українській столиці, міркує про "междуособному конфлікті" на сході України і часто супроводжує предстоятеля Онуфрія у закордонних поїздках. У тому числі в Росію.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!