Російський співак, якому заборонили в"їзд в Україну, збирається виступити в Києві

Російський репер досить, якому СБУ заборонила в'їзд в Україну законцерти в окупованому Криму, анонсував свій виступ у Києві.Організатори вже почали продавати квитки на виступ артиста,повідомляє "Обозреватель". Концерт Басти повинен відбутися 1грудня, судячи з анонсу, який розміщений на сайті виконавця. Реперповинен заспівати в клубі Stereo Plaza.

Розпродані квитки на концерт і на українському ресурсі Parter.ua, де також з'явилися афіші запланованого концерту. Квитки продаються", - впевнено відповіли представники клубу. Про заборону СБУ коментувати не стали. Таку ж відповідь надали і в сервісі продажу квитків.

"Організатори про скасування не повідомляли, тобто на даний момент концерт в силі, квитки продаються", - запевнили в телефонній розмові.

Нагадаємо, що служба безпеки України заборонила в'їзд на територію країни відомому російському реперу Василю Вакуленко, який виступає під псевдонімом досить. Причиною стали гастролі в окупованому Росією Криму. СБУ прийняла рішення про заборону для Басти на три роки.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!