Представники 16-х країн світу подали заявки на побудову музею Революції гідності

Представники 16-х країн світу подали заявки на побудову музею Революції гідності

До участі у конкурсі побудови “Національного меморіальногокомплексу Героїв Небесної Сотні — музей Революції Гідності” булоподано 66 заявок з 16 країн світу. Про це сьогодні під час брифінгуна тему “Стан проведення Міжнародного відкритого архітектурногоконкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта“Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні — МузейРеволюції Гідності” сказав представник компанії — організаторуконкурсу “Рhase 1” Бенджамін Хоссбах.

“Ми залучили професіоналів з таких країн як Фінляндія, Швейцарія, Німеччина та Польща. До справи долучені архітектори та художники, а також як і працівники державних органів, так і індивідуальні професіонали”, — сказав представник компанії-організатора конкурсу Бенджамін Хоссбах.

Він додав, що на сьогодні було отримано 66 заявок від потенційних учасників конкурсу, серед них представники 16 країн, з них 50% заявників представники з України.

Крім того, за його словами, сьогодні буде відомо, хто візьме участь у конкурсі, а вже завтра відбудеться засідання журі, які в процесі своєї роботи приймуть рішення щодо результатів конкурсу.

“В січні відбудеться презентація ідеї конкурсантів, всі проекти подані на конкурс є анонімними, тобто для журі вони будуть (просто пронумеровані — ред.)”, — зазначив Бенджамін Хоссбах.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!