«Люкс ФМ» оштрафувала за малу кількість українських пісень в ефірі

«Люкс ФМ» оштрафувала за малу кількість українських пісень в ефірі

Рішенням Національної ради за результатами позаплановоїперевірки на ПрАТ «Радіокомпанія Люкс», м. Київ (позивні «ЛюксФМ»), накладено штраф за недотримання вимог законодавства щодообов’язкової частки звучання в ефірі пісень українською мовою. Проце повідомляє офіційний сайт Нацради.

Моніторингом Національної ради від 1 серпня зафіксовано порушення вимог частини другої статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки частка пісень державною мовою у проміжок часу із 07:00 до 14:00 становила 23,5%.

Зазначене порушення є підставою для застосування санкції «стягнення штрафу» згідно з частиною одинадцятою статті 72 Закону в розмірі 5 відсотків загальної суми ліцензійного збору.

Таким чином, сума штрафу ПрАТ «Радіокомпанія Люкс» становить 50 520,00 грн.

Відповідно до закону частка пісень державною мовою в ефірі радіостанцій протягом першого року його дії має становити 25 відсотків, протягом другого року – 30 відсотків, протягом третього року – 35 відсотків. Зміни до законодавства щодо обов’язкової частки пісень українською мовою набули чинності 8 листопада 2016 року.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!