YouTube заблокував український канал за скаргою з Роскомнагляду

Прямий ефір Дніпровської регіональної дирекції Національноїгромадської телерадіокомпанії України на YouTube каналі бувзаблокований через скарги Федеральної служби по нагляду у сферізв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій(Роскомнагляд ). Про це повідомляє прес-служба НОТУ.

Роскомнагляд подав скаргу на зміст програми "Знай наших" - проекту, присвяченого військовослужбовцям, які перебувають або повернулися з зони АТО.

Як сказано в листі YouTube до дніпровського філії НОТУ: "Компанія YouTube отримала від Роскомнагляду повідомлення про те, що наведені нижче матеріали порушують Федеральний закон Російської Федерації № 149-ФЗ" про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації. Роскомнагляд додав вказаний нижче URL адресу в заборонений список матеріалів. Якщо Ви не видалите контент, компанія Google може бути змушена заблокувати його".

Виконавчий директор телеканалу Валентин Чанглі розповів, що героєм програми "Знай наших" від 21 жовтня, на яку посилається Роскомнадзор, був хлопець, який повернувся із зони АТО, де був добровольцем Правого сектора. Він додав: "У Росії Правий сектор вважається екстремістською організацією. Але тільки в Росії. У всьому світі, тим більше на території України, Правий сектор такою організацією не вважається. Боєць розповідав про своє присутність в Донецьку і про участь у Правому секторі. Це були лише спогади. Але ми отримали від YouTube лист про те, що Роскомнадзор вимагає видалити відео, яке суперечить законам Російської Федерації і начебто закликає до масових заворушень та екстремістської діяльності".

Філія НОТУ направила YouTube відповідь, що не збирається видаляти програму з інтернету. Остаточне рішення щодо ситуації буде винесено YouTube після детального розгляду скарги, що може зайняти до 90 днів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!