Знаменитий голлівудський режисер їде в Україну

16-18 листопада в Україну приїде легендарний Девід Лінч —відомий кінорежисер нашої епохи, на думку The Guardian, пан"Золотої пальмової гілки" і "Золотого лева". У Києві Девід проведеряд зустрічей зі студентами, представниками влади, ділової, творчоїта політичної еліти. У рамках візиту відбудеться офіційне відкриттяукраїнського представництва всесвітнього благодійного фонду DavidLynch Foundation.

Девід Лінч заснував цей фонд у 2005 році для фінансування навчання трансцендентальної медитації в навчальних закладах. За минулі роки David Lynch Foundation значно розширив сферу діяльності, допомагаючи таким групам ризику, як ветерани війн, біженці, жертви домашнього насильства, бездомні, в'язні тюрем. Офіси фонду розташовані в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі і Фэрфилде, штат Айова.

Нагадаємо, Девід Лінч є культовою персоною в світі кіно і одним з найталановитіших сюрреалістичних режисерів сучасності. Серіал "Твін Пікс", фільми "Людина-слон", "Дюна", "Малхолланд Драйв" - його режисерські роботи. Лінч не вперше відвідає Україну. Він вже приїжджав до Києва в 2009 році.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!