Концерт скандального українського співака не вдалося зірвати

Концерт скандального українського співака не вдалося зірвати

В миколаївському Обласному Палаці культури повинен був початисяконцерт скандальновідомого українського співака Сергія Бабкіна. Проце повідомляє korabelov.info. Незадовго до початку концерту всоціальній мережі Facebook націоналісти з "Правого сектора" і"Свободи" поширювали інформацію з закликами зриву концерту Бабкіна.Свою позицію вони аргументували тим, що співак раніше виступав вРосії, анексованому Криму та на окупованих територіях Донецької іЛуганської областей.

Анонім повідомив про замінування Палацу культури. Поліція вивела глядачів із залу, частина з них залишилася у внутрішньому дворі, частина пішла з концерту.

"Надійшов дзвінок про замінування палацу, проводиться евакуація людей на час проведення перевірки. Скасування концерту немає, він переноситься в часі. Працюють вибухотехніки та рятувальники, поліція забезпечує охорону порядку", - повідомила речник миколаївської поліції Олена Бережна.

В результаті концерт Сергія Бабкіна все-таки розпочався. Як повідомила Бережна, "представники альтернативних поглядів на творчість Сергія Бабкіна розійшлися".

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!