Радянського актора назвали зрадником за відмову їхати в Крим

Радянський актор, заслужений віртуоз Російської ФедераціїМихайло Єфремов повідомив, що не буде брати участь у зйомках вКриму. Він пояснив це тим, що не хоче отримати заборону на в'їзд наУкраїну.

Так, під час шоу Hard day's Night на телеканалі «Дощ» ведуча поцікавилася у Єфремова, чи поїде він в Крим, якщо зйомки на півострові будуть передбачені новим проектом.

«Відмовлюся, — відповів актор. — Я почекаю однак, поки українці видихнуть або щось ще». Він додав, що у разі відвідин ним Криму йому заборонять в'їзд в Україну.

Рішення артиста не їхати в Крим було неоднозначно і емоційно сприйнято в Росії. Хтось розділив позицію Єфремова, але більшість незгодні з його вибором. Репліка популярного актора не залишилася без уваги і журналіста Романа Головньова. Він вкрай агресивно відреагував на слова Єфремова та написав критичний пост на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook, присвяченій артистові. На думку журналіста, це "зрада кримчан і російських людей".

"Можна і зовсім піти вступити Єфремову в ЗСУ. І прямо на Донбас. А що? Адже там б'ють терористів і сепарів. Так донбасівців називають дружки Єфремова. І тоді в'їзд точно ніхто не закриє. А може, навіть дадуть медаль героя України!", - написав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!