В Україні заборонили російську пропагандистську книгу

Держкомтелерадіо не дозволило ввозити з Росії в Україну книгу"Православие. Честный розговор" Всеволода Чапліна, який закликав довійни з Україною. Про це повідомляє прес-службаДержкомтелерадіо.

"Держкомтелерадіо відмовив ТОВ "Дресс Шоу" у видачі дозволу на ввезення в Україну з території країни-агресора Росії книги Всеволода Чапліна "Православие. Честный розговор" (ТОВ "Видавництво "АСТ", м.Москва). Наказ про відмову видано на підставі рішення експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції щодо віднесення її до такої, яка не дозволена до розповсюдження на території України", - сказано у повідомленні.

Зазначається, що члени експертної ради визнали невідповідність змісту видання критеріям оцінки видавничої продукції, дозволеній до розповсюдження в України.

"Це, зокрема, наявність у книзі пропаганди імперських геополітичних доктрин держави-агресора, панівної релігійної конфесії, що має слугувати ідейним підгрунтям повернення України у сферу домінування держави-агресора", - повідомили у Держкомтелерадіо.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!