В Україні встановлять 12-метрову статую Ісуса Христа

В Україні встановлять 12-метрову статую Ісуса Христа

Житель Трускавця на Львівщині Ігор Кісак за власний коштвстановлює на найвищій точці міста 12-метрову бетонну статую ІсусаХриста, яка, за планами, буде копією «Христа-Спасителя» убразильському Ріо-де-Жанейро. Як розповів ZAXID.NET сам ініціаторпроекту, усі монтажні роботи уже завершені.

«Ідею встановлення у Трускавці статуї Ісуса Христа я виношував змалку. Я думаю, що це буде об’єднувати усіх християн та принесе нам мир. Якраз сьогодні ми завершили виливати скульптуру з бетону. Залишились оздоблювальні роботи», – розповів .Ігор Кісак.

При цьому він відмовився назвати вартість цього проекту. «Якщо я жертвую гроші на церкву, то роблю це обов’язково анонімно, щоб не оголошували про це. Так само я не хочу розголошувати, скільки витратив на цю справу», – сказав автор.

Статую встановлюють на Гошівській горі, яка є найвищою точкою міста. Висота постаменту – 3 м, висота самої скульптури – 9 м.

12-метрова статуя Ісуса у Трускавці є дійсно копією знаменитого «Христа-Спасителя» у Ріо-де-Жанейро. Бразильський Христос висотою майже 40 метрів також вставновлений на горі у межах міста.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!