Український музикант жорстко розкритикував українців

Український музикант жорстко розкритикував українців

Лідер українського гурту OT VINTA та художник Юрій Журавельзакликав українців-«пацифістів» принаймні не афішувати походи наконцерти за участю російських виконавців, оскільки «війна не пройдеосторонь людини, якщо вона зачепила її землю». Таку думку вінвисловив на своїй сторінці у Facebook.

«Всі ті пацифістики, які ходять і ходитимуть на концерти артистів, що ще смердять московською сценою! Хоча б не афішуйте це. Соромно за вас. Звичайно, легше нарікати на те, що у нас в місті більш нічого не відбувається. Виходить, ви – вівці. Шкода, що історія вас нічому не вчить», – підкреслює митець.

Водночас він наголошує, що війна не пройде осторонь людини, якщо вона зачепила її землю.

«Або ти проти ворога, або ти на його боці, або тебе буде знищено ним, і ти так і не визначишся з позицією. Так було і у 1918-му, і у 1708-му,і у 1240-му, і у 1169-му», – зауважив відомий український музикант.

Крім того, керівник гурту OT VINTA зазначає, що не хоче називати імена артистів і груп, щоб не привертати до них зайвої уваги та робити їм рекламу, бо боротьба недолугих патріотів саме до цього і приводить.

«Будьте уважнішими: поцікавтесь недалекою гастрольною географією артиста, прослідкуйте його діяльність і поцікавтесь громадською позицією. Бо тепер навіть бачитись і вітатися з вами не хочеться», – додає Журавель.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!