Український телеканал показав концерт скандальних російських артистів

Український телеканал "Інтер" транслює концерт відомогоросійського музиканта Леоніда Агутіна, який раніше потрапив в базузлочинців українського центру "Миротворець". Про це на своїйсторінці в соцмережі Facebook повідомив український політологОлексій Голобуцький.

"Що б не відбувалося в країні, а "Інтер" дотримується своєї лінії: показувати російське попсове г*вно типу концерту Агутіна. Випадково включив і відразу нах..." - написав він.

Зазначимо, що концерт транслювали в суботу, 16 вересня, в 20:30 "Інтер". Повтор показували в неділю, 17 вересня, о 14:00.

"Інтер" покаже творчий вечір популярного виконавця, чудового композитора і поета Леоніда Агутіна. Це грандіозний концертний виступ, в якому виступили понад 40 артистів у супроводі оркестру Агутіна "Есперанто". Всі музичні номери виконані і зіграні "наживо". А зірки заспівали хіти, написані Леонідом Агутіним", - зазначено в хвалебній оді музикантові на сайті телеканалу.

Відзначається, що в концерті також взяли участь такі російські музиканти Юрій Антонов, Лариса Доліна, Ігор Ніколаєв, Анжеліка Варум, Сосо Павліашвілі, Валерій Сюткін, Андрій Макаревич, Наталія Подольська, Володимир Пресняков, Сергій Лазарєв, Поліна Гагаріна, Діма Білан, Інтарс Бусуліс, Домінік Джокер, Ірина Дубцова, Володимир Кристовський, Микола Носков, Нюша, Юлія Проскурякова та інші.

У мережі ополчилися на одіозний канал, який транслює виступи "зірок" з країни-агресора. Українці відзначили, що вже кілька років не дивляться "Інтер".

Зазначимо, що Агутіну закидають незаконне перетинання державного кордону України, а також участь у пропагандистських заходах окупаційної влади в аннексированном Росією Криму.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!