Мама скандальної української співачки складає повноваження депутата

Мати співачки Світлани Лободи (LOBODA), депутат від фракції"Нові обличчя" Ірпінської міської ради Київської області НаталіяЛобода прийняла рішення про складання депутатських повноважень. Проце повідомив мер Ірпеня Володимир Карплюк в Facebook.

"Депутат Ірпінської міської ради Наталія Лобода звернулася із заявою про дострокове припинення її депутатських повноважень", – повідомив він.

За словами мера, заяву Лободи планується розглянути на наступній сесії міськради, яка відбудеться 28 вересня.

"До вирішення Наталії Василівни ставлюся з розумінням, адже вона останнім іноді піддавалася нападкам в ЗМІ, які суттєво вплинули на стан її здоров'я. Жителі Ірпеня, особливо її виборчого округу, зобов'язані Наталії Василівні Лободі за активну депутатську діяльність та активну участь у справі збереження та захисту зелених зон", – написав Карплюк.

Видання "Громада Приірпіння" повідомляло, що Наталя Лобода склала свої повноваження в кінці березня, після візиту в Москву, де вона вручила торт російським журналістам. До Москви Наталія Лобода їздила разом з донькою Світланою, яка стала головною героїнею одного з випусків телепрограми "Нехай говорять" на "Першому каналі" Росії. Старша Лобода теж з'явилася на екрані, вона вручила торт ведучому програми Андрія Малахова.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!