Український і російський співаки посварилися через Крим

Український і російський співаки посварилися через Крим

Російський репер Василь Вакуленко (Баста), якому заборонилив'їзд в Україну через порушення законодавства при відвідуванніокупованого Росією Криму, написав у Facebook відкритий відповідь налист лідера гурту "Бумбокс" Андрія Хливнюка.

Український музикант звернувся до досить зі словами: "Як вийшло, що ти, людина, яка розуміє ситуацію, вирішила їхати до мене додому, в Крим, без дозволу?"

Російський репер зазначив, що дружить з багатьма українцями, його бабуся і дідусь народилися в Україні і сам він має українське прізвище.

"Ймовірно, твій продюсер штовхнув тебе на хибний шлях займатися не творчістю і музикою, а лізти в політичні інтрижки і брудний піар. У творчості тиша, тебе забувають як публічну особу і як музиканта. І в голові твого продюсера, справжнього патріота України вірменського походження, виникає грандіозний план піару, відродження "Бумбоксу" з небуття за рахунок моїх скромних творчих успіхів", – заявив Вакуленко.

Репер додав, що приїжджав в Україну не заради заробітків.

"Якщо бути цинічним, замість концертів в Україні у мене були концерти в інших містах і країнах... Мій графік розписаний до середини 2019 року. Приїжджаючи виступати в Україну, я виступаю насамперед для людей... Я приїжджав та буду приїжджати в Україну і без концертів... Давай зберігати нашу дружбу, а не зраджувати її. Справжня дружба дорожча слави, піару і грошей. Тисну руку. Раніше щиро твій друг", – написав він.

Хливнюк написав у Facebook, що зрозумів позицію Басти.

"Зрозумів, у тебе гастролі. По-твоєму, варто зберегти дружбу з тим, хто вирішив на тобі "попіаритися", граєш для людей – і закони не писані, окупація і агресивна війна – це просто політика, вірменин не може бути патріотом України. Негласний бойкот групи за політичною ознакою і відмова від гастролей в країні, яка підступно вбиває твоїх співгромадян, – падіння популярності", – підсумував він.

У вересні Служба безпеки України заборонила Басте в'їзд в Україну на три роки.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!