Радянський режисер закликав Росію захопити Донбас

Радянський кінорежисер, актор і продюсер Володимир Меньшовназвав анексію Криму "найпотужнішим вчинком" президента РФВолодимира Путіна, а також закликав "брати Донбас". Про це режисерзаявив в інтерв'ю "Аргументи і факти".

Відповідаючи на запитання журналіста, що для нього є визначальним у житті росіян, Меньшов відповів: "Переломним моментом для мене було, звичайно, повернення Криму. Найпотужніший вчинок Путіна, підтриманий переважною, великою переважною більшістю громадян Росії — за винятком найбільш оскаженілих лібералів, що зайняли позицію, яка в очах населення виглядає дикувато".

За його словами, більшість росіян чекали цього кроку від Путіна.

"Більшість населення чекало цього державного вчинку від керівництва країни. Цей крок — з наслідками. Він визначає модель поведінки на майбутнє", - заявив Меньшов. При цьому зазначивши, що наступним кроком має бути Донбас.

"Народ чекає подальших дій. Найяскравіший прояв — Донбас, де нас благають, щоб ми взяли їх під своє крило. А ми робимо вигляд, що як би спостерігаємо за розвитком подій з боку, - заявив режисер.

"Ймовірно, треба було брати Донбас. Тоді б "Крим, Донбас, Луганськ" йшли через кому в претензіях до нас західного суспільства. Але, оскільки ми цей момент вже пропустили і Порошенко розуміє, що будь-яка активізація з боку України може призвести до якихось суворих заходів з нашого боку, краще все підвісити в повітрі. І ось вже 3 роки, на жаль, все висить. Пов'язано все це з загибеллю великої кількості людей. Але краще, мовляв, так, ніж війна, яка може опинитися за наслідками близької до громадянської", - сказав він.

При цьому Меньшов впевнений, що "потужні якості" Путіна та "вміння почекати" зіграють на користь Росії.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!