Сайт «Миротворець» запустив систему ідентифікації облич осіб

Сайт «Миротворець» запустив систему ідентифікації облич осіб

Центр "Миротворець" запустив систему автоматичного розпізнаванняоблич осіб, які зазіхнули на незалежність та територіальнуцілісність України. Система отримала назву "Identigraf". Про цеповідомив народний депутат України Антон Геращенко на сторінці вFacebook.

"Відтепер і назавжди, кожний може зайти на сайт та перевірити приналежність особи до антиукраїнської та антидержавної діяльності за її світлинами", - заявив він.

На сайті "Identigraf" йдеться, що 60% потужностей Системи зарезервовано за співробітниками "Миротворця" та тими, для кого розпізнавання облич – службова необхідність. Користувачі Системи діляться на три групи: авторизовані користувачі, VIP-користувачі та звичайні користувачі. Запити авторизованих та VIP-користувачів обслуговуються позачергово в період з 06:01 до 24:00.

Працювати з Системою можуть лише громадяни, які перебувають на території вільної України і користуються мобільним зв'язком українських операторів. Кожен пересічний користувач має можливість здійснити три спроби розпізнавання на добу за допомогою одного мобільного пристрою. Використання Системи правоохоронними органами та силовими структурами України, спецслужбами країн–членів НАТО та країн-партнерів здійснюється на інших умовах, які не підлягають розголошенню.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!