Відома російськомовна ведуча перейшла на українську мову

Відома російськомовна ведуча перейшла на українську мову

Відома українська телеведуча і модель Василіса Фролова, яка всежиття говорила російською мовою, заявила, що вирішила перейти наукраїнську. Зокрема, вона заявила, що довго думала про те, чомувона, українка, не розмовляє українською мовою.

"Я зрозуміла, що моє покоління - це перехідна модель до україномовної країни. Наступні вже будуть розмовляти, думати цією благозвучною мовою. А я? Я буду старатися... З великою любов'ю до своєї країни, до її історії... І з надією... Я вчу мову свого народу!" - заявила Фролова.

На закінчення вона попросила вибачення в української мови. Зазначимо, що свої пости в соціальних мережах Фролова також почала писати українською.

Василіса Фролова – модель, акторка, телевізійна та радіоведуча. Працювала на харківському 7-му каналі та загальнонаціональних телеканалах М1, Новий канал (вела «Фабрику зірок»), «1+1» (шоу «Зірка+зірка»), співпрацювала із «Савік Шустер студією» («Шустер live» та «Африканські пристрасті»). Була ведучою на «Радио Вести» та інтернет-радіо «Аристократи».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!