Яценюк став співвласником відомого українського телеканалу

Яценюк став співвласником відомого українського телеканалу

Колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк увійшов доскладу співвласників українського інформаційного телеканалуEspreso.TV.

Про це повідомляє інформаційне агентство "Інтерфакс" з посиланням на Держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Так, екс-глава Кабміну входить до складу кінцевих бенефіціарів компанії "Астра Фінанс", яка, в свою чергу, є власником ТОВ "Голдберрі" (телеканал "Еспрессо").

Крім того, згідно з даними ресурсу Youcontrol, колишній прем'єр вніс 42,6 тисячі гривень у статутний фонд, тому його частка склала 40 відсотків.

Також в список кінцевих бенефіціарів "Астра Фінанс" увійшли дружина глави МВС України Арсена Авакова Інна Авакова і дружина парламентарія Миколи Княжицького (фракція "Народний фронт") Лариса Княжицкая.

За словами прес-секретаря політика Ольги Лаппо, Яценюк придбав корпоративні права телеканалу за 3,8 мільйона гривень.

«Арсеній Яценюк у цьому році реалізував своє право опціону на придбання корпоративних прав. Угода підписана 15 червня 2017. Інформація про опціон була вказана в його електронній декларації за 2016, яку Арсеній Яценюк заповнював вже не перебуваючи на посаді прем'єр-міністра України. У розділі "Фінансові зобов'язання" він зазначив попередній договір (опціон) 2013 з Княжицкой Л. Ф. і з компаніями, де Княжицкая Л. Ф. є прямим засновником на придбання корпоративних прав на суму 3 788 700 гривень. За цю суму і була куплена частка канал»у, – зазначила вона.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!