Відома група навмисно порушила українські закони

Відома група навмисно порушила українські закони

Відвідавши окупований Крим, учасники німецького техно-групиScoоter навмисне порушили закон, про який ще й голосно дали знати,незважаючи на заяви, що група "поза політикою", йдеться у матеріаліна шпальтах німецького видання Die Welt.

Ще шість тижнів тому посол України в Німеччині Андрій Мельник зустрівся з менеджером музикантів і спробував умовити їх відмовитися від поїздки на окупований півострів через територію РФ. Всі виправдання Scooter "звучать в кращому випадку наївно, а в гіршому - лицемірно", зазначає автор статті. Вокаліст групи Ейч-Пі Бакстер сказав, що музиканти не хочуть і не будуть брати участь у політиці".

"Але саме це і сталося. РосЗМІ хвалили групу як героїв, які приїхали у Крим, незважаючи на заборони і погрози. Для Росії будь-який приїзд артиста міжнародного рівня в Крим - це дарунок. Такі візити служать начебто підтвердженням, що на окупованому півострові все добре", - йдеться в матеріалі.

Таким чином, інші новини по Криму випадають проходять повз увагу. Наприклад, журналіста судить російський режим за те, що він відкрито назвав Крим територією України, кримських татар переслідують, обшукують їх будинки, кидають за ґрати і змушують виїхати з півострова.

"А тим іноді, посол Мельник правий: поїздка Scooter в Крим через Москву - це не дрібниця. Це демонстрація неповаги до України", - зазначає видання.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!