Російські пранкери розіграли українського посла

Російські пранкери розіграли українського посла

Російські пранкери Володимир Кузнєцов та Олексій Столяров,відомі як Вован і Лексус, поговорили з послом України в БілорусіІгорем Кізімом про фільм "Крим" Олексія Піманова. Запис розмовипублікує російський пропагандистський телеканал "Звезда".

Темою розмови стала нота протесту, яку Київ направив Мінську після того, як в мінських кінотеатрах був показаний трейлер "Криму". Щоб поспілкуватися з українським дипломатом, пранкери представилися білоруським чиновником.

Як повідомив посол, він бачив цей трейлер. "Якщо фільм піде (в прокат), будуть великі (проблеми). Реакція буде дуже негативна, у всякому разі щодо України, на цей фільм", - зазначив Кізім.

Він вважає звернення України до МЗС Білорусі "нотою стурбованості".

Нагадаємо, 17 липня українське посольство Білорусі передало МЗС країни ноту через показ в мінських кінотеатрах трейлера російського пропагандистського фільму "Крим" режисера Піманова.

Фільм "Крим" розповідає про пару, яку доля звела в Криму близько древнього міста Мангуп-Кале. За словами авторів картини, протягом кримських подій закоханим доведеться боротися за своє життя і почуття.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!