Депутати «вкрали» гроші Національної суспільної телекомпанії України

Депутати «вкрали» гроші Національної суспільної телекомпанії України

Верховна Рада прийняла незаконне рішення, відмовившись виділитигроші на реформу Громадського мовника, які були передбачені закономі цим «вкрала» гроші. Про це заявив голова Національної громадськоїтелерадіокомпанії Зураб Аласанія.

"Уявіть, що ви задумали перебудову старого будинку, найняли архітектора, інженерів і будівельників, і не купили ні матеріалів, ні обладнання для ремонту. Але з кожним днем ви все сильніше злитеся і ображайтеся на них – а чому мій будинок не змінюється? А де краса? Де ремонт? Ми ж вас найняли, ми вам гроші платимо!" – написав він.

Глава телерадіокомпанії зазначив, що Верховна Рада вирішила не виділяти бюджетних грошей на реформу Громадського мовника.

"Це були не додаткові гроші – а заплановані. Закріплені законом, який сама Верховна Рада і прийняла. Тобто не будівельник вийшов за рамки бюджету, а клієнт робіт не забезпечив розрахований та затверджений ним самим кошторис.... Верховна Рада – це занадто загальне визначення для 450 осіб, яких, за великим рахунком, неможливо притягнути до відповідальності за порушення закону. "Ми прийняли закон, ми його й порушуємо", – підкреслив він.

Аласанія попередив, що "кожній юридичній особі завжди можна подивитися в очі", що телеканал і зробить за допомогою власної програми розслідувань, яку третій рік поспіль хочуть прибрати з ефіру.

"А ми все ніяк не усунемо і не збираємося. А тепер ще й додаткову задумали. А з приводу Верховної Ради... Ой, дорогі. Як би там не було і хто б вас не використовував протиприродним чином – але якщо ви порушуєте закон, то чого ж ви чекаєте від країни та її громадян? На що ви розраховуєте, коли свідомо стаєте злодіями?" – підсумував він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!