У Києві стартував фестиваль художньої кераміки «ЦеГлина»

На фестивалі представлені керамічні вироби митців з різних регіонів України. Ідея фестивалю належить Олесі Дворжак-Галік.

У Києві відкрився п'ятий фестиваль художньої кераміки “ЦеГлина”, передає кореспондент УНН.

Серед художників, які приймають участь у заході є Володимир Іцхахо, Юрій Мусатов, Ірина Марко, Олеся Дворжак-Галік, Анна Друль, Беате Корн, Олександра Мірошниченко, Ната Попова. У виставковому залі можна побачити найрізноманітніші роботи: панно, керамічний посуд, маски та різноманітні скульптури.

“Фестиваль має на меті показати рівень сучасної професійної кераміки. Показати, що сучасна кераміка має великий діапазон від інтер’єрного характеру до виставкового. Роботи наших українських художників-керамістів мають схвальні відгуки закордоном,” — повідомив Володимир Хижинський, художник-кераміст.

Люди з ослабленим зором у компанії добровольців можуть відчути на дотик скульптури. Відвідати захід можна до 27 травня. Також, в рамках фестивалю проходять лекції, презентації мотивів персональних проектів та дискусії. Планується створення спільної інсталяції: кожен гість заходу може принести керамічну цеглу та підписати своїм ім’ям, додавши її в єдиний арт-простір.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!