«Чілдрен Кінофест» стартує наприкінці травня

“Чілдрен Кінофест” стартує наприкінці травня

Зазначається, що фестиваль відкриється французькою анімаційною стрічкою “Життя кабачка”. Цей фільм про дружбу підлітків отримав премію “Сезар” за найкращий дебют та оригінальний сценарій, а також був номінований на премію “Оскар”.

У цьому році “Чілдрен Кінофест” відбудеться з 26 травня по 4 червня й охопить 20 міст по всій Україні, передає УНН з посиланням на повідомлення прес-служби фестивалю.

Крім того, на закритті фестивалю буде показано володаря Гран-прі попереднього року. Цього разу глядачі побачать угорський фільм “Лапа” Роберта-Адріана Пежо, заснований на реальних подіях.

Україну у конкурсі фестивалю представляє фентезі-мультфільм “Микита Кожум’яка”. Казка Манука Депояна, яка зібрала на батьківщині понад 11 млн гривень, також вийшла в прокат у Польщі й Туреччині, а тепер побореться за глядацькі симпатії гостей “Чілдрен Кінофесту”.

Переможець конкурсної програми фестивалю визначається глядацьким голосуванням — на вході до кінозалу гості отримують бюлетень, у якому ставлять оцінку фільму.

Вхід на всі покази — безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю. Реєстрація стартує 15 травня. Частина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

Як повідомляв УНН, фільм українського режисера увійшов до основної програми Каннського фестивалю.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!