«Чорні котики» Бориса Барського

Борис Барський з книгою «Чорні котики»Побачила світ перша книга прози провідного українського актора театру «Маски-шоу», Народного артиста України, драматурга, поета і просто хорошої людини Бориса Барського «Чорні котики».

В основу книги лягла практично мемуарна історія театру «Маски-шоу» з усіма реаліями чемоданного життя: гастролі, концерти, зйомки, жарти, розіграші. У сюжет автобіографічної життя акторів вплітається детективна історія відважних хлопців бригади особливого призначення «Чорні котики».

А песимістична комедія «Сновиди» познайомить читача з тонкими ниточками душевних переживань зрілих, небайдужих і люблячих сердець. Також до книги увійшли веселі оповідання «Дзвінок на радіо», «Екзамен», «Обшук» і нові вірші.

Про свою нову книгу Борис Барський розповідає: «Я помітив одну закономірність, від періоду, коли ти вважаєш, що книга вже готова, безпосередньо до видання проходить десь три-п'ять років. Вона повинна настоятися як коньяк. За цей час з'являються якісь інші оповідання, які подобаються більше, ніж ті, що вже викладені в книзі. Я починаю думати, що це не смішно, а цим не варто навантажувати читача. А через чотири роки я готовий повністю відповідати за кожну кому, букву і тире в книзі».

Борис Барський спочатку написав 12 серій для телесеріалу «Чорні котики». «Це досі популярне, який канал не включи, йде «ментовський» серіал. Міліціонери п'ють горілку і ганяються за злочинцями. Я написав такий серіал «Чорні котики» про трьох міліціонерів. Їх повинні були грати я, Делієв і Комаров — це безглузді на всю голову міліціонери. Зрештою, вони ловлять. Вони рятували світ від палички Шнобеля, рятували заручників і президентів у різних країнах виручали», — розповідає автор.

«Серіалу з цього не вийшло. Тоді я оформив її в літературний варіант. Пізніше якісь речі, які я описував у сценарії, стали відбуватися з нами в житті. Ось так з'явився другий план — мемуари «Масок». Сюжет переплітається в детективну історію «Чорні котики». Також я додав туди ніколи не публіковані вірші», — додає Борис Барський.

Сьогодні у Бориса видані наступні книги:

  • «Понарошку» — призначена для дітей, однак, також буде цікавою і дорослим. Книга проілюстрована дивовижними яскравими малюнками і складається з віршів, оповіданнячок і загадок, написаних у неповторному стилі Бориса Барскього.
  • «Гра в класики» — це збірка п'єс, яка складається з: «Ромео і Джульєтта», «Дон Жуан», «Отелло», «Моцарт і Сальєрі», «Орфей і Еврідіка». П'єси, зберегли кращі традиції театрів Шекспіра і Мольєра, традиції театру Дель Арте, протягом багатьох років з успіхом йдуть в Одеському театрі «Будинок клоунів» та інших театральних сценах.
  • «Лиризмы» — збірка віршів, казок, афоризмів, вітань і эпіграм. Збірник сповнений гумору, легкий для сприйняття. Як сказав сам автор, книга не навантажує, а лише освіжає мозок.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!