"Такий же зрадник як і ми" виходить на великі екрани

09/05 14:20 CET | updated xx mn ago | updated at xx14628129081462796400 Написаний за однойменним романом Джона ле Карре фільм ”Такий же зрадник як і ми” (Our Kind of Traitor) оповідає історію британської пари, що знайомиться із російським олігархом на відпочинку у Марокко. Він займається відмиванням грошей і поведе головних героїв у звивисту мандрівку Парижем, швейцарськими Альпами та Лондоном.

Ролі грають Юен МакҐрегор, Наомі Гарріс, Стеллан Скаршгорд, Дем‘єн Льюїс та Алісія фон Ріттберґ. Представляючи фільм у Лондоні, режисер Сюзанна Вайт сказала, що дуже рада шансу працювати за романом Джона ле Карре:

”Я велика прихильниця Джона ле Карре відколи побачила фільм ”Шпигун, що прийшов з холоду” з Річардом Бертоном, а також після роману ”Шпигун, вийди геть!”, на якому я виросла. Тож я дуже рада можливості створити фільм за одним з його романів”.

Дем‘єн Льюїс, один з можливих кандидатів у Джеймси Бонди, тренується на ролі агента Мі-6 Гектора. Каже, що його привабив сюжет картини:

”Йдеться завжди про сценарій, про режисера та інших людей, з якими доведеться працювати. Оповідання, у кіно, на телебаченні, у театрі чи на радіо – не важливо, найбільше завжди притягує сюжетом”.

Як шпигунський фільм, ”Такий же зрадник як і ми” наповнений інтригою та несподіваними поворотами, які відбуваються на тлі видів Марракеша та різних частин Європи. На великі екрани України фільм виходить на початку червня.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!