20 студентів готуються до "бою" з Володимиром Кличком

Досягнути успіху в житті можна в бою, який не припиняється ніколи. Не в боротьбі, а саме в бою — тому що ця формула успіху належить українському боксерові Володимиру Кличку. 15 лютого він дебютує в ролі викладача у швейцарському університеті Санкт-Галлена. Як зазначає Нікола Паттберґ, очільниця відділу комунікацій Klitschko Management Group GmbH (KMG), мета Володимира Кличка — «підготувати людей до випробувань на професійному та життєвому шляху».

Володимир Кличко15 лютого український боксер відкриває програму навчання, викладачем та ініціатором якої він є. Студентів у швейцарському університеті Санкт-Галлена навчать, зокрема, давати раду поразкам.

Готовність до змін

20 слухачів програми підвищення кваліфікації зможуть скористатися порадами українського боксера та інших викладачів для досягнення успіху. Програма називається «CAS Change & Innovation Management» і розроблена спільно KMG і швейцарським університетом. Це курс підвищення кваліфікації, який тематично розбитий на чотири блоки.

Назву можна перекласти приблизно так: «Подолання викликів в епоху VUCA», «Інноваційний менеджмент», «Управління власною особистістю», «Управління змінами». VUCA — це модель XXI століття, яка базується на невизначеності, невідомості, складності та амбівалентності. Тому в передмові до опису програми навчання зазначається, що саме готовність до постійних змін стане фактором успіху особистості, бренду, компанії.

«Прийми виклик» — такий блок лекцій відкриває курс навчання. Володимир Кличко виступить на тему «Знайомство з методами (зі спорту) досягнення успіху і їхнє застосування», зазначається у програмі.

Прагнення до перемоги — готовність до поразки

Вартість програми для кожного її учасника — близько 15 тисяч євро. Курс розрахований на пʼять місяців. Протягом цього часу студенти мають бути присутніми на лекціях і семінарах в університеті лише 18 днів. Решту часу — обробка та аналіз отриманої інформації, підготовка до наступного блоку занять, а також написання випускної роботи. Мова викладання — німецька.

Володимир Кличко відкриває курс лекцій, а ось про його подальшу участь і виступи поки не відомо. «Все залежить від дати і місця проведення матчу-реваншу з Тайсоном Фʼюрі. Зрештою, він же діючий спортсмен»,— наголошує Нікола Паттберґ. І дійсно: бій Кличка ще точно не завершений. Український боксер програв британцеві в поєдинку за звання чемпіона світу за версіями WBA, WBO і IBF у суперважкій вазі. Тепер йому належить повернути титули або навчитися програвати. Принаймні слухачам курсу в університеті Санкт-Галлена Володимир Кличко має намір розповісти, як упоратися з поразкою.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!