Українська художниця створила портрет Путіна під назвою «Обличчя війни» із 5000 гільз

Українська художниця Дарина Марченко створила портрет російського Президента Володимира Путіна «Обличчя війни», використавши близько 5 тисяч гільз різного калібру для різних видів зброї, які були використані в зоні проведення антитерористичної операції.

«Ця антивоєнна картина, розміром 240х170 см, має велике історичне значення. Вона створена з гільз, узятих з різних частин фронту. Унікальна у своєму роді і єдина в світі мозаїка – інсталяція, на якій зображено обличчя цинічного політика тирана Володимира Путіна, є першим в історії твором в такій техніці та стилі і має філософський концептуальний зміст: «Як би не висвітлювали війну, і як би вона не виглядала — вона складається з життів невинних людей»»,— йдеться в повідомленні на сайті художниці.

За словами автора інсталяції, портрет має безліч характерів, в яких можна розглянути страх і гординю, жорстокість і ненависть, жаль і розгубленість, готовність знищити світ або навіть стати перед Божим судом за скоєне.

«По суті, цей портрет символізує емоційну багатоликість війни»,— вважає Марченко.

Для виготовлення картини були використані масляні і акрилові фарби, гільзи калібру 5,45 і 7,62 (АК, СВД 7.62, кулемет Калашникова 7,62, АГС, ПМ 9мм., кулемет «Утес» — 12,7 мм, КПВТ).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!